Goście z Niemiec w ramach programu "Fair Friends"

W pierwszy dzień wizyty w naszej szkole uczniów z partnerskiej szkoły w Niemczech, w ramach projektu Fair Friends, goście zwiedzili naszą szkołę, wzięli udział w zajęciach sportowych. Dzień zakończył się wspólnym posiłkiem.

Drugiego dnia uczniowie naszej szkoły oraz szkoły z Niemiec odwiedziły Międzyzdroje. Spacerowały po plaży i molo, wstąpiły na pyszne lody i zwiedziły Muzeum Figur Woskowych. Wszyscy świetnie się bawili.

W trzeci dzień wszyscy uczestnicy Fair Friends spotkali się na boisku Świtu Skolwin. Na rozpoczęcie przemawiał Pan Prezydent oraz Pani Radna Renata Łażewska i koordynatorzy. Nasza szkoła reprezentowała Arabię Saudyjską. Przygotowaliśmy stoisko, na którym były dekoracje tego kraju oraz informacje o nim. Dodatkowo uczniowie naszej szkoły przygotowali pytania konkursowe dla wszystkich uczestników, a rodzice słodki poczęstunek. Można nas było obejrzeć w Kronice Szczecińskiej.

Czwartego dnia bawiliśmy się w parku linowym "Tarzania" i nad jeziorem Głębokim, jedliśmy obiad w restauracji Virga, spacerowaliśmy po Wałach Chrobrego.

Piątek to ostatni dzień zabawy w ramach projektu Fair Friends. Czas na pożegnanie z nowymi kolegami, kilka słów wspomnień i obietnicę  spotkania za trzy tygodnie w Berlinie.

Projekt Fair Friends

Utworzono dnia 14.05.2018, 22:07