Zabawa karnawałowa

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki, uczniowie SP nr 9 niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 10 stycznia.

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Stołówka szkolna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi łańcuchami, balonami, gwiazdami zachęcała do szampańskiej zabawy- najpierw młodszych uczniów klas 1-3 SP, a później starszych klas 4-7 SP i II- III GM.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom, a to za sprawą uczniów klasy III GM, którzy przygotowali dla nich liczne zabawy: taniec z balonem, taniec na gazecie, przekładanie misia, itp. Starsi uczniowie bawili się wspólnie z młodszymi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Pod koniec zabawy dzieci odwiedził Mikołaj z workiem paczek ufundowanych przez Radę Osiedla Stołczyn.

Po południu odbył się również bal dla uczniów klas 4-6 SP i II-III GM. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe. Podczas dyskoteki prezentowano różne układy taneczne. Starsi uczniowie także bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im-” DJ „Kacper”:) Pod koniec imprezy i oni zostali obdarowani paczkami sponsorowanymi przez Radę Osiedla Stołczyn.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP nr 9 należała do udanych. Niestety kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Dziękujemy uczniom za wspólną zabawę, wychowawcom za sprawowanie opieki, przedstawicielom klasy III GM  za zaangażowanie i sponsorom za ufundowanie paczek.

Utworzono dnia 04.02.2018, 20:41