Prosimy o Pomoc. Oddaj Krew

Utworzono dnia 26.10.2023
Prosimy, przeczytajcie, jeśli możecie wesprzyjcie tę akcję. Jest to siostrzeniec Pani, która pracuje u nas w szkole.
Karol (17 lat), niedawno został zdiagnozowany z ostrą białaczką promielocytową. W tej chwili potrzebuje Waszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Karol jest dzielny i walczy z tą okrutną chorobą. Jego życie zależy od jednej, bar-dzo cennej rzeczy - krwi. Jeśli macie możliwość oddania krwi, to Wasz gest może uratować życie tego młodego człowieka.
Apelujemy do Was o oddawanie krwi w dowolnym miejscu w Polsce, najlepiej ze wskazaniem: Karol Hagen; Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie, Oddział Onkologii.
Każda jednostka krwi może pomóc i jest nieoceniona. To dzięki Waszej hojności i dobroci Karol ma nadzieję na wyzdrowienie.
Ponadto, zachęcamy Was do zarejestrowania się jako potencjalni dawcy szpiku w banku szpiku. To jeszcze jedna szansa na uratowanie życia, nie tylko dla Karola, ale również dla wielu innych osób, które potrzebują przeszczepu.
Każda kropla krwi i każdy potencjalny dawca szpiku mają ogromne znaczenie. Razem możemy sprawić, że Karol i inni pacjenci dostaną szansę na zdrowie i szczęście. Dlatego, prosimy Was o podzielenie się tą wiadomością i o wsparcie, które może zmienić losy tych odważnych wojowników.
Każda pomoc jest na wagę złota. Dziękujemy Wam za każdy krok, każdą kroplę krwi i Waszą dobroć. Razem możemy zdziałać cuda!

Licznik odwiedzin: